zbývá za 999 Kč


Ricola a. s. je švýcarský podnik se sídlem v Laufenu poblíž Basileje a dceřinými společnosti ve Francii, Itálii, Velké Británii, Asii a USA. Od svého založení Emilem Richterichem roku 1930 je stále ve vlastnictví rodiny. Také samotný název Ricola je zkratkou složenou z prvních slabik původního jména společnosti: Richterich & Co., Laufen. Rodinné jmění dnes spravuje Felix Richterich, ředitel správní rady a člen třetí generace zakladatele.
Ricola je jedním z nejmodernějších a nejinovativnějších výrobců bylinných bonbónů na světě. Vyváží téměř 60 různých druhů bylinných bonbónů a čajů do více než 50 zemí.
Prioritou společnosti Ricola je vysoká kvalita všech ingrediencí s použitím výhradně přírodních barviv či příchutí. Bylinky pro výrobky Ricola jsou pěstovány ve švýcarských horských oblastech za použití přírodních metod bez pesticidů či herbicidů. Tuto praxi provozuje výrobce již celá desetiletí.
Skvělá pověst značky Ricola je dobře známa i mimo Švýcarsko. Není tedy žádným překvapením, že Ricola patří mezi 20 nejznámějších švýcarských značek.

Ricola bonbóny