zbývá za 999 Kč


Cavalier dark mocha maltitol 42g

belgická hořká čokoláda s kávovou náplní
33,90 Kč

×
Varianta produktu

Cavalier dark orange maltitol 40g

belgická hořká čokoláda s pomerančovou náplní
33,90 Kč

×
Varianta produktu

Cavalier dark strawberry+raspberry maltitol 40g

belgická hořká čokoláda s jahodovo-malinovou náplní
33,90 Kč

×
Varianta produktu

Protein bar salty caramel cookie 3x45 g

PROTEINOVÁ TYČINKA SLANÝ KARAMEL
149,00 Kč

×
Varianta produktu

Frankonia Protein Choco Crisp 90g

mléčná čokoláda bez přidaného cukru
99,00 Kč
45,00 Kč

×
Varianta produktu

Frankonia Protein white Hazelnut crisp 90g

bílá čokoláda bez přidaného cukru
99,00 Kč
49,00 Kč

×
Varianta produktu

Frankonia schokolade milk keks 90g

MLÉČNÁ ČOKOLÁDA bez přidaného cukru
69,00 Kč

×
Varianta produktu

Frankonia chocolate white Lemon 90g

BÍLÁ ČOKOLÁDA bez přidaného cukru
69,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka čokoláda 35g

24,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka černý rybíz 35g

24,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka kokos 35g

24,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka matcha 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu
Strana 1 z 4

DIA sladkosti, sladkosti bez cukru

Většina z nás si ráda občas dopřeje něco sladkého. Co by to bylo za život bez občasného kousku čokolády, sušenek či bonbónů. Jenže cukr, zvláště rafinovaný, nám dost škodí, obzvláště v případě, kdy jsme se zařadili mezi diabetiky. Naštěstí existují způsoby, jak si dopřávat sladké a neohrozit harmonii v našem těle.

Želatinové bonbóny se stévií

Stévie sladká je často vyhledávaná mezi sladidly. Neobsahuje téměř žádné kalorie, vysokou sladivost, chrání před zubním kazem a působí příznivě na cukrovku. Je výborná do kávy, čaje i smoothies, nahradí cukr v koláčích, moučnících, pudincích, sušenkách, oplatcích i bonbónech. Chuťové dokonalosti snadno dosáhnete kombinací se sladidly plné chuti, třeba s třtinovým nebo čekankovým cukrem.

Čokoláda bez přidaného cukru

Pokud patříte k milovníkům čokolády, sáhněte po DIA variantě bez přidaného cukru. Cukr je nahrazen sladidly vhodnými pro diabetiky. Maltitol je cukerný alkohol, který se přirozeně vyskytuje v některých druzích ovoce a zeleniny. Čokoláda může být bílá, mléčná i hořká a rozhodně si na ní pochutnáte. Uspokojí vaše chuťové buňky a dopřeje vám blažený pocit klidu. Sáhnout můžete i po proslulé belgické čokoládě.

Lískooříškový krém

Pro všechny milovníky Nutelly s notnou dávkou kalorií tu máme jemnější variantu vhodnou i pro diabetiky. Lískooříškový krém s vysokým podílem vlákniny neobsahuje cukr, ale sladidla v podobě erythritolu a steviolglykosidů. I vy si díky pastě s příchutí čokolády můžete namazat ráno na celozrnné pečivo lahodnou sladkou pomazánku. První potěšení vašeho dne si můžete ráno užít s lahodným lískooříškovým krémem.

Oplatky a vafle

Pokud si svůj šálek kávy nebo čaje neumíte představit bez oplatku, sušenky či vafle, sáhněte třeba po oplatku s lískooříškovou a kakaovou náplní bez přídavku cukru. Chuť je doplněna sladidly a produkt obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry. Když vás honí mlsná, vaše chutě uspokojí i čokoládovokokosová tyčinka v mléčné čokoládě. Ve složené oceníte hlavně syrovátkové bílkoviny - proteiny i sójový lecitin.

Proteinové tyčinky a LOW CARB tyčinky

Pro běžné pracovní dny, volnočasové aktivity a na cesty jsou vhodné proteinové tyčinky, které v pohodě strčíte do kapsy, kabelky i batohu. LOW CARB tyčinky jsou doplněny vlákninou, jsou bez přidaného cukru, lepku a konzervantů a obsahují jen 2 až 5 g cukru. Jsou zdrojem proteinů a zdravých nasycených mastných kyselin. Stačí si vybrat oblíbenou příchuť.