zbývá za 999 Kč


Čekanko arašídový krém slaný karamel 250g

129,00 Kč
119,00 Kč

×
Varianta produktu

Čekanko - arašídový krém 250g

129,00 Kč
119,00 Kč

×
Varianta produktu

BIOnuta lískooříšková čekanková 250g

195,00 Kč
189,00 Kč

×
Varianta produktu

BIOnuta mandlová čekanková 250g

195,00 Kč
189,00 Kč

×
Varianta produktu

Ořechové krémy s čekankou

Originální ořechový krém s čekankou 4Slim patří mezi nejoblíbenější zdravé mlsání.

Základem krémů je ořechová pasta ve 100% bio kvalitě. Kromě toho, že obsahují tuky v přírodní formě v podobě omega 6 a omega 3 mastných kyselin jsou ořechové krémy obohaceny o extrakt z čekanky. Ořechy obsahují velké množství minerálů jako například fosfor, zinek, hořčík a vitamínů, například vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Ořechové krémy s čekankou představují ideální kombinaci v poměru zdravých tuků, kvalitních bílkovin a sladkého extraktu s vlákniny, kterou ocení každý, kdo chce změnit stravovací návyky, ale zároveň si chce dopřát sladké bez výčitek. Díky obsahu čekankového extraktu mají ořechové krémy zvýšený obsah velmi prospěšné vlákniny, která v kombinaci s ořechovým krémem zajistí plnohodnotný pocit sytosti.

Ideální jsou při low carb a keto dietě. Jsou bez lepku a bez laktózy. Díky nízkému obsahu energie jsou ořechové krémy s čekankou vhodné při střídmé konzumaci i k redukčnímu nízkoenergetickému stravování.

Jsou výborné na palačinky, do jogurtů, krémů na pečení nebo na přímou konzumaci. Naším tipem je přidání ořechového krému s čekankou na snídani do ovesné kaše, čímž si zajistíte plnohodnotný start do nového dne! 

Prohlédněte si i naše další oblíbené produkty jako čekankový sirup, čekankový nektar nebo čekankové tyčinky. Tyto produkty totiž nesmí chybět v žádné kuchyni! 

Ořechové krémy s čekankou