zbývá za 1 199 Kč


Araš.krém slaný karamel s javor.sir.250g

129 Kč

×
Varianta produktu

Kokos strouhaný BIO 200g

69 Kč

Testini Kešu v karamelu 90g

69 Kč

×
Varianta produktu

Testini Lískové ořechy ve slaném karamelu 90g

69 Kč

×
Varianta produktu

Testini Mandle ve slaném karamelu 90g

69 Kč

×
Varianta produktu

Čekanko arašídový krém slaný karamel 250g

129 Kč

×
Varianta produktu

Čekanko - arašídový krém 250g

129 Kč
105 Kč

×
Varianta produktu

BIOnuta mandlová čekanková 250g

195 Kč

×
Varianta produktu

BIOnuta lískooříšková čekanková 250g

195 Kč
179 Kč

×
Varianta produktu

100% Arašídový krém jemný 250g

79 Kč

×
Varianta produktu

100% Arašídový krém jemný 500g

99 Kč

×
Varianta produktu

100% Arašídový krém jemný 1kg

195 Kč

×
Varianta produktu
Strana 1 z 2

OŘECHOVÉ KRÉMY A OŘECHY

Ořechy, ořechové krémy a ořechové pomazánky jsou chutná a zdravá pochoutka. Ořechy jsou plné vitamínů, minerálů, bílkovin, sacharidů, zdravých tuků, antioxidantů, dalších potřebných živin a prospěšné vlákniny. Jsou jedním z výjimečných zdrojů selenu, dalších minerálních látek a stopových prvků, které je třeba přijímat ve stravě.

Popis produktu

Oříškové krémy jsou vyrobeny z prémiových přírodních oříšků, hlavně z lískových ořechů, z mandlí i arašídů. Ořechové krémy a másla jsou nutričně zajímavou potravinou, kterou do svých jídelníčků zařazují hlavně sportovci a vyznavači zdravého stravování. 4slim low carb 100% arašídové máslo je zdrojem zdravých tuků.

Hledejte ty kvalitní, bez přidaných rostlinných olejů, přídavku cukru, lepku, laktózy, konzervačních látek, s vysokým obsahem vlákniny, se sníženou energetickou hodnotou, pro vegetariány i vegany.

Ořechové krémy a příchutě

Ořechové máslo může být dochuceno třeba pravou vanilkou, kvalitním kakaem nebo hořkou čokoládou. Mnoho z nich obsahuje i extrakt z čekanky. Studie dokazují, že extrakt z kořenů čekanky zvyšuje hladinu proteinu adiponektinu, který reguluje hladinu glukózy v krvi a zpomaluje nebo zabraňuje vzniku cukrovky.

Prospěšnost ořechových krémů

Pro svůj nízký obsah sacharidů, vyjma kešu másla, jsou ořechové krémy vhodné pro ty, co se snaží jíst zdravěji a chtějí ve své stravě nahradit část živočišných tuků mononenasycenými mastnými kyselinami, ale i pro ty, co preferují stravu se sníženým obsahem sacharidů. Jedná se o energeticky nabitou potravinu.

Ořechy, mandle a arašídy

Lískové ořechy a kešu, mandle a arašídy obsahují spoustu vitaminů a minerálů, mají antioxidační účinky a mohou být vhodné při redukci hmotnosti pro vysoký obsah vlákniny, bílkovin a zdravých tuků. Mají skvělou chuť, hodí se pro zdravé mlsání, buď samostatně na lžičku, do jogurtu či na toast, do studené kuchyně, na vaření i pečení.

Ořechový krém poslouží jako pomazánka ve studené kuchyni, přídavek do vaření a pečení i k přímému užití, jako zdravé mlsání. Obsahuje vysoké procento vlákniny.

Oddělení olejové vrstvy je přirozeným jevem. Před použitím promíchejte.

Uchovávat v chladu a suchu.