zbývá za 1 199 Kč


Dárková sada zdravého mlsání 1040g

624 Kč
499 Kč

Dárkový set ochucených proteinů 6 x 200g

4Slim 100% Whey Protein balení ananas,broskev,banán,jahoda,cola cherry,lesní ovoce
899 Kč

Čekankový Darkový SET s toppingy 1350g

699 Kč

Čekankový Darkový SET s nektary 1310g

699 Kč

Dárkový SET sladidel 1460G

899 Kč

Dárková Sada 4Slim 540g

299 Kč

Dárková sada karamel 580g

329 Kč

×
Varianta produktu

Koupelová sůl s levandulí 150g

ČISTĚ PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ NERAFINOVANÁ WELLNESS SŮL
36 Kč

Koupelová sůl s růží 150g

ČISTĚ PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ NERAFINOVANÁ WELLNESS SŮL
39 Kč

BANNER2 DARKOVE BALICKY

Dárková kazeta zdravá výživa - dárkové balíčky 4Slim pro každou příležitost 

Objevte naši širokou škálu elegantních a originálních dárkových balení, která dodají vašim dárkům tu správnou dávku luxusu a péči. Na 4Slim.cz chápeme, že první dojem je ten nejdůležitější, a právě proto jsme pro vás připravili unikátní kolekci, která vás nadchne.

Proč zvolit dárkové balení?

  • Elegance a originalita: Každé naše dárkové balení je pečlivě navrženo s důrazem na eleganci a originalitu. Vytvořte nezapomenutelný zážitek pro obdarovaného.

  • Chytrá nabídka: Naše kategorie dárkových balení zahrnuje důmyslně navržené sady čekankových produktů 4Slim, aby si každý vybral na základě svých preferencí

  • Kvalitní  a zdravé produkty: Sázíme na kvalitu. Naše dárkové balení obsahují nejoblíbenější produkty 4Slim.Také obalový materiál je vyroben z odolných materiálů, které zajišťují bezpečné doručení a perfektní prezentaci vašich dárků.

Sladidla, sirupy i toppingy z čekanky jsou vyráběny z extraktu kořene čekanky, díky čemuž obsahují minimum cukru a kalorií i přes zachování skvělé sladivosti. Čekankové produkty patří mezi nejzdravější přírodní sladidla i sirupy. Oproti javorovému nebo agávovému sirupu obsahují o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií. Čekankové slazení se tak hodí i do nízkoenergetických redukčních diet, kdy potřebujete minimalizovat příjem energie, ale své využití zdravého slazení najdete i v každodenním životě vás i vaší rodiny.

Pro koho je 4Slim Dárkové balení vhodné?

  • Pro ženy: Překvapte vaše milované ženy unikátním a zdravým dárkem v krásném balení.

  • Pro muže: Muži ocení praktická a funkční dárková balení, která podpoří jejich mužnost a sílu.

  • Pro Každou příležitost: Náš sortiment obsahuje balení vhodná pro narozeniny, výročí, Vánoce, Valentýn a mnoho dalších příležitostí.

S dárkovým balením 4Slim neuděláte chybu. Darujete zdraví a dejte tak najevo, jak vám na obdarovaném záleží. Každý detail je důležitý. Udělejte dojem, darujte dárkové balní 4Slim.