zbývá za 1 199 Kč


Čekankový Darkový SET s toppingy 1350g

699 Kč

Dárková sada zdravého mlsání 1040g

624 Kč
499 Kč

Čekankový Darkový SET s nektary 1310g

699 Kč

Dárkový SET sladidel 1460G

899 Kč

Dárková sada karamel 580g

329 Kč

×
Varianta produktu

Dárková Sada 4Slim 540g

299 Kč

Čekankové dárkové balení

Dárkové balení produktů s extraktem z čekanky je skvělým dárkem k narozeninám, na Vánoce nebo jen tak pro radost. Pokud chcete darovat zdraví v krabičce, na kterém si ale obdarovaný i příjemně pochutná, je čekanková dárková sada ideální volbou.

Dárková balení jsou úhledně zabalena v luxusních dárkových krabicích, které na první pohled ocení každý. Produkty čekankového slazení jsou také zabaleny funkčně tak, aby nedošlo k jejich poškození a zůstaly na svém místě. Nemusíte se tedy bát, že při otevření dárkové krabice budou čekankové produkty v balení neúhledně rozházené.

V dárkových sadách naleznete různé produkty naší výroby – čekankový sirup, čekankové toppingy, ořechové krémy s extraktem z čekanky i všechna čekanková sladidla ke zdravému slazení. Pokud si chcete sestavit vlastní balení, produkty můžete nakoupit i jednotlivě!

Sladidla, sirupy i toppingy z čekanky jsou vyráběny z extraktu kořene čekanky, díky čemuž obsahují minimum cukru a kalorií i přes zachování skvělé sladivosti. Čekankové produkty patří mezi nejzdravější přírodní sladidla i sirupy. Oproti javorovému nebo agávovému sirupu obsahují o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií. Čekankové slazení se tak hodí i do nízkoenergetických redukčních diet, kdy potřebujete minimalizovat příjem energie, ale své využití zdravého slazení najdete i v každodenním životě vás i vaší rodiny.

Čekankové dárkové balení