zbývá za 999 Kč


Čekankový mini topping slaný karamel 80g

nízkokalorický topping bez přidaného cukru
45,00 Kč

Čekankový mini topping příchuť čokoláda 80g

nízkokalorický topping bez přidaného cukru
45,00 Kč

Čekankový topping borůvka 80g

nízkokalorický topping bez přidaného cukru
49,00 Kč

Strana 2 z 2

Čekankový topping

Čekankový topping s nízkým obsahem kalorií je unikátní poleva v několika vynikajících příchutích, které se mohou pyšnit nízkým obsahem cukru a nulovým obsahem tuku na rozdíl od jiných známých toppingů. Řadí se právem mezi naše oblíbené produkty z kategorie čekankových sladidel. Skládají se z extraktu z kořene čekanky s 93 až 96 % obsahu, kdy zbytek tvoří daná příchuť toppingu.

Jsou zcela bez lepku, bez laktózy, bez konzervačních látek a také neobsahují téměř žádnou sůl. Čekankové toppingy mají velmi vysoký obsah vlákniny – téměř 70 %! Vláknina je velmi známá svou vlastností zasytit, díky čemuž sníme méně potravin. Složení čekankových toppingů je také oblíbené pro svoji sníženou energetickou hodnotou. Jsou vhodné pro všechny typy stravování včetně keto a nízkosacharidových jídelníčků.

Čekankové toppingy jsou vhodné také pro diabetiky. Díky svému čistě přírodnímu původu mají jedinečnou chuť. Aby toho nebylo málo, toppingy jsme ochutili několika oblíbenými příchutěmi. Mezi ty se řadí i oblíbený čekankový topping slaný karamel či čekankový topping s příchutí čokolády.

Naše příchutě čekankových toppingů se skvěle hodí nejen k dochucení ovesných kaší, dezertů nebo zmrzlinových pohárů, ale taky vaflí, palačinek či jiné snídaně nebo svačiny. Zkuste je například s tvarohem nebo jogurtem a ovocem! A pokud nemáte chuť zrovna na topping, podívejte se na náš čekankový sirup, který můžete používat místo klasických sladidel.

Čekankový topping