zbývá za 999 Kč


LOW CARB čekanková tyčinka karamel 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka černý rybíz 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka čokoláda 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka kokos 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu

LOW CARB čekanková tyčinka matcha 35g

24,00 Kč
19,00 Kč

×
Varianta produktu

Čekanková tyčinka proteinová-perník 35g

24,00 Kč
21,00 Kč

×
Varianta produktu

Čekankové tyčinky

Čekanková tyčinka je LOW CARB, tudíž obsahuje minimum sacharidů. V jedné tyčince jich najdeme pouze 2 až 5 gramů. Čekankové tyčinky jsou bohaté na vlákninu, bílkoviny i nasycené mastné kyseliny, takže jsou skvělou volbou na svačinu do práce či do školy. Můžete si je také přibalit s sebou do batohu na výlet. A že vás honí mlsná? Mějte připravenou tyčinku s extraktem z kořene čekanky v šuplíku nebo kdekoliv jinde po ruce. Příjemně zasytí a zažene mlsnou.

Čekankové tyčinky jsou dostupné v několika vynikajících příchutích. U nás najdete kokosovou, čokoládovou, karamelovou nebo i tyčinku s příchutí matcha. Jejich výhodou je složení bez přidaného cukru, bez lepku, bez konzervantů, s vysokým obsahem vlákniny a bílkovin. Některé čekankové tyčinky obsahují také ořechy. Jedná se například o tyčinku s příchutí perníku.

Jedna čekanková tyčinka obsahuje přibližně 50 % doporučené denní dávky vlákniny. Obsah velmi kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu zajistí podporu našeho organismu během dne. Kombinace proteinů a vlákniny navodí také pocit sytosti. Vzhledem k tomu, že obsahuje velmi málo cukrů, hodí se tyčinka s extraktem z čekanky k nízkoenergetickým redukčním dietám.

Pokud jste se rozhodli zhubnout, prohlédněte si také náš další produkt – čekankový sirup. Můžete ho s klidným srdcem zaměnit za klasická či jiná přírodní sladidla. Má totiž o 95 % méně cukru a o 45 % méně kalorií než například javorový či agávový sirup. Všechny naše produkty z čekanky najdete v kategorii čekanková sladidla. Stačí si vybrat!

Čekankové tyčinky