zbývá za 999 Kč


Třtinový Keto sirup 350g

pouze 4% cukru vysoký obsah vlákniny
159,00 Kč

×
Varianta produktu

TŘTINOVÝ KETO SIRUP

Ketosirup ze třtiny je univerzální sladidlo vhodné pro všechny, co se chtějí ve svém jídelníčku výrazně omezit cukr, ale zároveň si rádi občas dopřejí něco sladkého. Hodí se při redukčních dietách, LOW CARB a KETO stravování, pro vegetariány a vegany. Je bez lepku, laktózy, konzervantů i soli a má vysoký obsah prospěšné vlákniny.

Popis produktu třtinový keto sirup

Ketosirup ze třtiny ocení vegetariáni i vegani, příznivci zdravého životního stylu a všichni, co se snaží ve svém jídelníčku výrazně omezit cukr, ale občas si rádi dopřejí něco sladkého. Třtinový keto sirup neobsahuje lepek, laktózu, konzervanty ani soli a navíc má vysoký obsah prospěšné vlákniny.

Vysoký obsah vlákniny

Vláknina je významnou složkou potravy, která a podporuje trávení. Rozpustná vláknina absorbuje vodu, bobtná, v trávicím traktu fermentuje, a proto je zdrojem energie. Je živinou pro mikrobiální flóru v trávicím traktu a působí jako prebiotikum. Reguluje trávení tuků i sacharidů a prodlužuje pocit nasycení. Nerozpustná vláknina zvětšuje objem obsahu střev a urychluje peristaltiku střev. Trávicí trakt je tak vystaven potenciálně nebezpečným látkám po kratší dobu.

Použití třtinového keto sirupu

Pokrmy připravené s použitím tohoto univerzálního sladidla vykazují výrazně nižší energetickou hodnotou v porovnání s potravinami obsahujícími cukr a jiná přírodní sladidla. Sladivost Ketosirupu ze třtiny je stejná jako u medu, má neutrální chuť bez pachuti a hořkosti a je tedy vhodný pro teplou i studenou kuchyni. Jako zdravé sladidlo je ideální do kávy či čaje, k doslazení smoothie, snídaňových kaší, jogurtů i zálivek na saláty.

Tekutý extrakt z cukrové třtiny. Obsahuje sladidlo.

Dodržujte doporučené dávkování. Při nadměrném užití se mohou vyskytnout mírně nadýmavé účinky.

Uchovávejte v temnu a chladu.

Vyrobeno v České republice.