zbývá za 1 199 Kč


Akční balíček 4Slim (2+6 zdarma)

2x čekankový originál 1,2 kg + 6x FLAPJACK zdarma!
796 Kč
598 Kč

Akční balíček 7

2x Ček.topping 330g + 1x Ček.or.350g zdarma
467 Kč
318 Kč

Dárková sada zdravého mlsání 1040g

624 Kč
499 Kč

Čekankový Originál 1,2kg

vysoký obsah prospěšné vlákniny
399 Kč
299 Kč

×
Varianta produktu

HP banner 2 30 LET S VAMI ok

Třicet let svého fungování dnes slaví obchodní společnost KAUMY s.r.o. (4Slim). Její cesta byla jako divoká plavba dravými vodami, do neznámých končin, plná zvratů, mělčin, hlubin i nečekaných útesů, včetně několika ,,mužů přes palubu“.

Dnes je společnost Kaumy sebejistou a zkušenou kapitánkou na palubě distribuce zahraničních značek i výroby potravin a doplňků stravy vlastní značky 4Slim.

MY SLAVÍME, VY MÁTE VÝHODY!

Na oslavu 30. výročí založení naší firmy, jsme pro vás připravili limitované dárkové balíčky, slevové akce a soutěže, na které se můžete těšit během jarních dní. V akci najdete produkty, které vám pomohou bojovat s jarní únavou a nedostatkem energie a vybrané produkty v kategorii Pečení pozdvihnou vaše velikonoční kulinářské experimenty.  

Akčními balíčky a dalšími skvělými akcemi vám chceme poděkovat za přízeň a podpořit vás tak ve zdravější cestě životem. Tak vstupte na palubu zdravého slazení 4Slim a nechte se unášet na vlnách životního stylu, směřujícího vstříc vaší zdravější budoucnosti.

 HP banner 2 26 jaro

akcni balicek 2+1

DETAIL_26_ZDARMA_barevne_pozadi_kormidlo.png

DETAIL_26_ZDARMA_barevne_pozadi_kormidlo.png

 

Historie a vize

Společnost KAUMY s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat kvalitní produkty i služby a zařadit se mezi nejvýznamnější evropské distributory cukrovinek.

Začátek: Čokoládové figurky a Fulnek

Na počátku byla čokoládová figuraKaumy se specializovala na jejich výrobu. Tyto čokoládové produkty bylo možno nakoupit i v místní podnikové prodejně ve Fulneku. Byly to sladké kousky radosti, které dodaly firmě potřebnou počáteční energii.

Změna směru: kurz zdravý životní styl a Čekankový Originál

Později se KAUMY rozhodla dobýt nebezpečné vody alternativních sladidel a společnost nabrala směr ke zdravému životnímu stylu a potravinám, které s ním souvisí. Naší vlajkovou lodí se stal Čekankový Originál – low-carb sladidlo nové generace, který je přírodní a zdravou alternativou k cukru a medu. Kaumy se stala se svou začkou 4SLim klíčovým hráčem ve vlnách se zdravou výživou.

Osvěta a boj proti obezitě - Kaumy nejen nabízí produkty, ale také se angažuje v boji proti obezitě a osvětě zdravé výživy.

Kdo za tím stojí?

Zakladatel a původní majitel společnosti KAUMY, firmu prodal v roce 2022 holdingu CE Industries. Eshop 4Slim.cz pro vás spravuje stabilní námořnická parta, co nepodléhá mořské nemoci z turbulencí a bouří.

Budoucnost

Co přinese budoucnost? S jistotou se těšte na nové produkty, inovace a nové výzvy. Kaumy se svou značou 4Slim je připravená na další plavbu, kde bude dobývat nová území.

Kapitánka pevně drží směr, a i když jsou vody dravé, tak náš tým nic nezastaví!

S láskou ke zdraví i přírodě, tým 4Slim.