zbývá za 999 Kč


Milford Čaj k&l Orange Pfirsich 20x2,5g

ledový černý s příchutí broskve
79 Kč

×
Varianta produktu

Milford Ledový čaj k&l Eistee Zitrone 20x2,5g

ledový černý čaj s příchutí citrónu
79 Kč

×
Varianta produktu

Ledové čaje

Hlavní benefity ledových čajů Milford:

  • ovocně bylinný čaj s přírodním aroma
  • plná, sladká chuť plodů
  • bez přidaného cukru, bez kalorií
  • porcovaná ovocná směs v nálevových sáčcích
  • ideální osvěžení v letním období
  • čaj z kontrolovaného, ​​udržitelného pěstování
  • certifikace Rainforest Alliance™

Balení obsahuje 20 porcovaných nálevových sáčků ovocně bylinného čaje s přírodním aroma. I přes příjemnou nasládlou chuť plodů, se nemusíte bát kalorií ani přidaného cukru! Tohle je zdravá bomba, která přinese radost vašim chuťovým pohárkům bez výčitek.

Příprava osvěžujícího nápoje je velmi jednoduchá. Stačí vložit čajový sáček do 200 ml studené vody, nechat 8 minut louhovat, občas promíchat a za pár minut si můžete vychutnávat dokonalé osvěžení.

Ať už budete na dovolené nebo v práci, nezapomeňte si s sebou vzít tyhle malé čarovné sáčky a okouzlete své kolegy neodolatelnou vůní a bohatou chutí. To je čajová magie v praxi!

Značka Milford je hrdá na kvalitu svých produktů a udržitelné pěstování. Můžete si být jisti, že čaj pochází z certifikovaného zdroje podle specifikací Rainforest Alliance™. Čajové sáčky jsou kompostovatelné a samozřejmě bez celofánu a bez kovových spon. To znamená, že si můžete pochutnávat na bohatých přírodních chutích bez výčitek a zároveň podpoříte ochranu naší krásné planety.

Takže co říkáte? Připravte si lahodný ledový ovocný čaj a užívejte si každý doušek tohoto osvěžujícího zázraku!

Vyzkoušejte také klasické porcované bylinné čaje německé značky Milford. V naší nabídce máme MILFORD GRENN TEA, mátový čaj MILFORD ČAJ PEPPERMINT, povzbuzující čaj MILFORD ČAJ ENGLISH BREAKFAST, nebo omamný čaj s ibiškem a lékořicí MILFORD ČAJ LOVE YOURSELF. Podívejte se na kompletní řadu ovocných čajů značky MILFORD a zamilujte si jejich mimořádnou kvalitu, sílu i aroma.