nad 999 Kč


Přepravní podmínky se řídí ustanovením odstavce č. 6 obchodních podmínek.

Při objednávce zboží za min. 1000 Kč doprava v rámci ČR ZDARMA.

Při objednávce zboží za min. 3000 Kč doprava do SR, Polska, Rakouska a Německa ZDARMA.

 

 Účtování poštovného a balného (vč. DPH)  Hodnota objednávky v Kč  
Oblast Do 1000 Kč Nad 1000 Kč Nad 3000 Kč
 Česká republika  86-99  0  0
 Slovenská republika  250  150  0
 Polsko, Rakousko, Německo  350  250  0
 Maďarsko, Francie, Itálie, Nizozemí  600  600  600
 ostatní země na dotaz

 

 Poplatky za platbu (vč. DPH) Způsob platby 
Oblast Dobírka Karta Online Předplatba na účet Na prodejně Ostrava
 Česká republika  30  0  0 0
 Slovenská republika  30  0  0 0
 Polsko  97  0  0 0
 Rakousko, Německo, Maďarsko, Francie, Itálie, Nizozemí  nelze  0  0 0
 ostatní země na dotaz

aktualizováno 7.3.2018

 

V případě platby na účet zasílejte peníze na účet České spořitelny a.s. 1886392/0800 a jako variabilní symbol používejte číslo objednávky.

 

 

PPL

Zboží odesíláme jako balík, doručení je ve většině případů následující pracovní den po odeslání. V případě, že některé položky zboží nejsou okamžitě skladem, ale jsou dostupné do tří dnů, může se dodací lhůta prodloužit na 5 dnů. Průběhu reklamních kampaní, slevových akcí a soutěží se může dodací lhůta prodloužit na 8 pracovních dnů. PPL provádí proaktivní komunikaci s příjemcem před doručením zboží kupujícímu. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení. Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde. Kupující může využít možnosti platby kartou při převzetí zboží. Zásilky jsou opatřeny čárovým kódem, díky čemuž jsou pod permanentní kontrolou. Vaší zásilku můžete sledovat na adrese: http://www.ppl.cz/ v horním menu je políčko "Sledování zásilky" kam napíšete číslo zásilky, které je Vám zasláno na email a kliknete OK. Lze se domluvit na změně místa a času doručení. V případě neúspěšného doručení, zajistí zasílatel zanechání písemné zprávy o nemožnosti doručení a zajistí uskladnění zásilky po dobu nejdéle 7 dnů. Příjemce si může zásilku vyzvednout na určené pobočce.

Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná páskou s jiným potiskem, páskou bílou, nebo páskou průhlednou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Ne pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Pokud zásilka žádné vady nevykazuje, není dopravce povinen vyčkat otevření zásilky.

V ceně za dopravu jsou zahrnuty i ostatní poplatky spojené s expedicí a dopravou zboží.

Cena dopravy je pro balíky do 30 Kg.