zbývá za 999 Kč


Přepravní podmínky se řídí ustanovením odstavce č. 6 obchodních podmínek.

Při objednávce zboží za min. 1000 Kč doprava v rámci ČR ZDARMA.

Při objednávce zboží za min. 3000 Kč doprava do zahraničí ZDARMA. Netýká se zemí označených *.

 

 Účtování poštovného a balného (vč. DPH)  Hodnota objednávky v Kč  
Oblast Do 1000 Kč Nad 1000 Kč Nad 3000 Kč
 Zásilkovna do 5kg - zavážíme jen do České republiky 74 Kč 0 Kč 0 Kč
 Zásilkovna do 10kg - zavážíme jen do České republiky 95 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL parcelshop - zavážíme jen do České republiky 86 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Česká republika 99 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Slovenská republika 150 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Polsko, Rakousko, Německo, Maďarsko 350 Kč 250 Kč 0 Kč
 * PPL Itálie, Bulharsko, Estonsko, Chorvatsko, Irsko, Slovinsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Španělsko, Portugalsko, Rumunsko 400 Kč 400 Kč 200 Kč
 * PPL Francie, Nizozemí, Belgie, Řecko, Finsko, Švédsko 600 Kč 600 Kč 600 Kč
 Česká pošta - balík na poštu - zavážíme jen do České republiky 94 Kč 0 Kč 0 Kč
 Česká pošta - balík do ruky - zavážíme jen do České republiky 104 Kč 0 Kč 0 Kč
 Ostatní země na dotaz

 

 Poplatky za platbu (vč. DPH) Způsob platby 
Oblast Dobírka Karta Online Předplatba na účet
 Česká republika 30 Kč 0 Kč 0 Kč
 Slovenská republika 30 Kč 0 Kč 0 Kč
 Zahraničí nelze 0 Kč 0 Kč

aktualizováno 28.06.2022

 

V případě platby na účet zasílejte peníze na účet České spořitelny a.s. 1886392/0800 a jako variabilní symbol používejte číslo objednávky.

 

 

PPL

Zboží odesíláme jako balík, doručení je ve většině případů následující pracovní den po odeslání. V případě, že některé položky zboží nejsou okamžitě skladem, ale jsou dostupné do tří dnů, může se dodací lhůta prodloužit na 5 dnů. Průběhu reklamních kampaní, slevových akcí a soutěží se může dodací lhůta prodloužit na 8 pracovních dnů. PPL provádí proaktivní komunikaci s příjemcem před doručením zboží kupujícímu. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení. Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde. Kupující může využít možnosti platby kartou při převzetí zboží. Zásilky jsou opatřeny čárovým kódem, díky čemuž jsou pod permanentní kontrolou. Vaší zásilku můžete sledovat na adrese: http://www.ppl.cz/ v horním menu je políčko "Sledování zásilky" kam napíšete číslo zásilky, které je Vám zasláno na email a kliknete OK. Lze se domluvit na změně místa a času doručení. V případě neúspěšného doručení, zajistí zasílatel zanechání písemné zprávy o nemožnosti doručení a zajistí uskladnění zásilky po dobu nejdéle 7 dnů. Příjemce si může zásilku vyzvednout na určené pobočce.

Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušena naše páska a není opravovaná páskou s jiným potiskem, páskou bílou, nebo páskou průhlednou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Ne pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. Pokud zásilka žádné vady nevykazuje, není dopravce povinen vyčkat otevření zásilky.

V ceně za dopravu jsou zahrnuty i ostatní poplatky spojené s expedicí a dopravou zboží.

Cena dopravy je pro balíky do 30 Kg.

 

Zásilkovna

Zásilkovna je ryze česká franšízová logisticko-technologická společnost založená v roce 2010, která vznikla s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Krédem Zásilkovny je rychlé a pohodlné vyzvedávání zásilek bez front. Umožňuje to hustá síť výdejních míst, kterých je v České republice již více než 4900 a každý měsíc se otevírají desítky dalších.

Jak doručuje?

Na výdejní místa, ale i přímo na adresu, doručuje Zásilkovna zákazníkům zboží z více než 30 000 e-shopů. Od roku 2019 společnost nabízí také doručování zásilek mezi fyzickými osobami, a to přes mobilní aplikaci prostřednictvím služby Mezi námi.

Kromě kamenných poboček si zásilku odeslanou přes Zásilkovnu můžete vyzvednout i v samoobslužných výdejních boxech Z-BOX nebo v robotickém výdejním místě Z-BOT. Nové technologie jsou pro Zásilkovnu synonymum. I proto tato značka určuje v České republice trendy v logistice a pomáhá posouvat e-commerce na vyšší level.

Pod hlavičkou Packeta Group funguje společnost také na Slovensku, v Německu, Maďarsku, Polsku, Rumunsku či ve Spojených arabských emirátech. A další expanze je nasnadě. Cílem společnosti Packeta totiž je stát se globální digitální logistickou platformou.