zbývá za 999 Kč


Přepravní podmínky se řídí zejména čl. 6 obchodních podmínek.

Při objednávce zboží za min. 1000 Kč je doprava v rámci ČR ZDARMA.

Při objednávce zboží za min. 3000 Kč je doprava do zahraničí ZDARMA. Netýká se zemí označených *.

 

 Účtování poštovného a balného (vč. DPH)  Hodnota objednávky v Kč  
Oblast Do 1000 Kč Nad 1000 Kč Nad 3000 Kč
 Zásilkovna do 5kg - zavážíme jen do České republiky 74 Kč 0 Kč 0 Kč
 Zásilkovna do 10kg - zavážíme jen do České republiky 95 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Výdejní místa - zavážíme jen do České republiky 86 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Česká republika 99 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Slovenská republika 150 Kč 0 Kč 0 Kč
 PPL Polsko, Rakousko, Německo, Maďarsko 350 Kč 250 Kč 0 Kč
 * PPL Itálie, Bulharsko, Estonsko, Chorvatsko, Irsko, Slovinsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Španělsko, Portugalsko, Rumunsko 400 Kč 400 Kč 200 Kč
 * PPL Francie, Nizozemí, Belgie, Řecko, Finsko, Švédsko 600 Kč 600 Kč 600 Kč
 Česká pošta - balík na poštu - zavážíme jen do České republiky 94 Kč 0 Kč 0 Kč
 Česká pošta - balík do ruky - zavážíme jen do České republiky 104 Kč 0 Kč 0 Kč
 Česká pošta - balík do Balíkovny - zavážíme jen do České republiky 69 Kč 0 Kč 0 Kč
 Ostatní země na dotaz

 

 Poplatky za platbu (vč. DPH) Způsob platby 
Oblast Dobírka Karta Online Předplatba na účet
 Česká republika 30 Kč 0 Kč 0 Kč
 Slovenská republika 30 Kč 0 Kč 0 Kč
 Zahraničí nelze 0 Kč 0 Kč

aktualizováno 31.1.2022

 

V případě platby na účet zasílejte peníze na účet České spořitelny a.s. 1886392/0800 a jako variabilní symbol používejte číslo objednávky.

PPL

Zboží odesíláme jako balík, doručení je ve většině případů následující pracovní den po odeslání. PPL provádí proaktivní komunikaci s příjemcem před doručením zboží kupujícímu. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení. V den doručení zboží dostanete SMS s předpokládaným časem doručení a kontaktem na řidiče. Při převzetí zboží můžete využít možnosti platby kartou.

Zásilky jsou opatřeny čárovým kódem, díky čemuž jsou pod permanentní kontrolou. Vaší zásilku můžete sledovat na adrese: http://www.ppl.cz/, kdy v horním menu je políčko "Vyhledat zásilku", kam napíšete číslo zásilky, které je Vám zasláno.

V případě neúspěšného doručení bude Váš balík uložen na nejbližší PPL ParcelShop, kde si zásilku můžete po dobu 7 dnů vyzvednout.

V ceně za dopravu jsou zahrnuty i ostatní poplatky spojené s expedicí a dopravou zboží.

Cena dopravy je pro balíky do 30 Kg.

Zásilkovna

V košíku zvolíte dopravu na výdejní místo Zásilkovny. Ve vyhledávači výdejních míst pak najděte to, které máte po ruce. K dispozici máte tisíce výdejních míst v České republice i samoobslužná výdejní místa Z-BOX.

Vaše objednávka na výdejní místo dorazí zpravidla už na druhý den. Jakmile bude objednávka na zvoleném výdejním místě připravena, Zásilkovna Vám pošle informační e-mail a SMS s heslem pro vyzvednutí. Na výdejním místě stačí jen nahlásit heslo. Zásilku může převzít kdokoliv, postačí, když mu předáte heslo. Případnou dobírku můžete uhradit přímo na výdejním místě platební kartou či hotově.

Kde se Vaše objednávka právě nachází, zjistíte jednoduše zde. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní (v případě vytíženosti může být úložní doba zkrácena). Doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci Zásilkovna, kde můžete sledovat pohyb zásilky či prodloužit si úložní dobu až na 21 dní.

Balíkovna České pošty

Pokud zvolíte doručení do Balíkovny, tak místo pro vyzvednutí zásilky vybíráte z poboček České pošty a jejích partnerů. Vaše objednávka je zpravidla doručena do druhého pracovního dne. Zásilku můžete jednoduše sledovat zde. Informace o vyzvednutí zásilky obdržíte e-mailem nebo SMS.

Při vyzvednutí zásilky stačí sdělit jméno a kód. Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní. V případě nevyzvednutí je zásilka automaticky odeslána zpět.

Balík na Českou poštu

Pokud zvolíte doručení na pobočku České pošty, tak místo pro vyzvednutí zásilky vybíráte z poboček České pošty. Vaše objednávka je zpravidla doručena do druhého pracovního dne. Zásilku můžete jednoduše sledovat zde. Informace o vyzvednutí zásilky obdržíte e-mailem nebo SMS.

Při vyzvednutí zásilky stačí sdělit jméno a kód. Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba. Na vyzvednutí zásilky máte 7 dní. V případě nevyzvednutí je zásilka automaticky odeslána zpět.

Balík do ruky od České pošty

V případě zvolení doručení do ruky Vám Česká pošta doručí zásilku na jakoukoliv adresu v rámci České republiky. Zásilka je běžně doručena již následující pracovní den. Zásilku můžete jednoduše sledovat zde. Informace o doručování zásilky obdržíte e-mailem nebo SMS.

Při nezastižení bude Vaše zásilka uložena na nejbližší pobočce České pošty, kde si můžete zásilku jednoduše převzít. Zásilku za Vás může převzít i třetí osoba bez nutnosti prokazovat totožnost. Stačí předložit kód k vyzvednutí.