zbývá za 1 199 Kč


První dubnový den, známý jako Apríl, je spojen s tradičními žertíky, legracemi a nečekanými vtipy. I když přesný původ tohoto zvyku není úplně jasný, jedná se o jeden z nejoblíbenějších svátků v mnoha koutech světa. Apríl je příležitostí k tomu, aby se lidé pobavili a vytvořili si společně nezapomenutelné zážitky. Inspirujte se 10 nezapomenutelnými aprílovými žerty, kterými můžete pobavit svého partnera nebo kamarády a vytvořit se tak skvělé společné vzpomínky.

HP banner 2 april 659x354 ok

Příklady aprílových žertů a fórů:

  1. Oznámení falešného těhotenství – tento vtip patří již ke zlaté klasice a samozřejmě bude fungovat, jen pokud jste žena J. Mohlo by se zdát, že se na tento klasický žert už nikdo nechytí, ale možná vás reakce překvapí.
  2. Nečekaná výpověď z práce/cesta kolem světa/aj. – svého partnera můžete zaskočit také jiným falešným oznámením – například o nečekané výpovědi z práce či rozhodnutí pověsit kariéru na hřebík a vydat se na cestu okolo světa.
  3. Přetočené hodiny – přetočte svému partnerovi budík či hodinky a uvidíte, jak se společně nakonec zasmějte. Aby byl efekt pozitivní, doporučujeme hodinky přetočit raději o hodinu napřed, než nazpět.
  4. Trik s mýdlem – stačí potřít mýdlo bezbarvým lakem na nehty a o zábavu je postaráno. Vylepšit se dá také stále oblíbenější tekuté mýdlo – stačí do něj přidat například trochu lepidla.
  5. Otočená obrazovka – na počítači pracujeme každý den skoro všichni. Přetočte partnerovi obrazovku jednoduchou klávesovou zkratkou (ctrl+alt+šipka) vzhůru nohama a počkejte, co se bude dít. To zda zkratky budou fungovat záleží i na typu grafické karty. Pro více informací jak lze otočit obrazovku monitoru, se koukněte na článek na computerworld.cz.
  6. Ztracená hotovost – umístěte na strategické místo pár drobných či bankovku menší hodnoty. Můžete ji přilepit k podložce, nebo připevnit na provázek a pak už si jen vychutnejte partnera, který bude chtít peníze sebrat.
  7. Cukr nebo sůl – stačí v kuchyni rychle prohodit cukr a sůl a pak si jen počkat, až si bude chtít partner osladit čaj nebo osolit brambory. Tento žert sice také patří již ke klasikám, ale vždy skvěle zafunguje.
  8. Zabalené auto – tento žertík patří k těm náročnějším na přípravu – připravte si hromadu průhledné fólie a zabalte do ní celé auto svého partnera.
  9. Pavouci útočí – instalujte v bytě umělé pavouky na překvapivých místech. Kromě pavouků lze použít také hady nebo hmyz. Úspěch zaručen.
  10. Prasklý displej – poničení techniky (ať už notebooku nebo mobilního telefonu) nás může pěkně nadzvednout. Není nic jednoduššího, než stáhnout obrázek prasklého displeje a nastavte jej jako pozadí. Fingovat můžete také třeba pád telefonu a divadlo bude dokonalé.

Aprílové žertíky jsou nejen zábavné, ale mají také pozitivní vliv na naše zdraví. Z hlediska fyzického zdraví smích působí jako přirozená forma cvičení, při které se zapojují svaly obličeje, břicha a dokonce i kardiovaskulární systém. Smích má pozitivní vliv rovněž na naši psychiku. Během smíchu mozek uvolňují endorfiny, tzv. hormony štěstí, které zlepšují náladu a snižují stres. Smích také zvyšuje hladinu serotoninu, což může pomoci při zmírnění úzkosti a depresivních stavů. Partner tak může být potěšen, že myslíte nejen na zábavu, ale také na jeho zdraví. Aspekt zdraví pak můžete podpořit zakoupením malého dárku. Na 4Slim.cz máme širokou nabídku zdravého mlsání bez cukru – od kvalitních čokolád, přes proteinové a lowcarb tyčinky až po vychytané ořechové krémy.

Aprílové žerty a fóry s 4Slim

Přejeme vám veselý první aprílový den! Ale pozor, abyste legrácky nepřehnali a vašeho rodinného příbuzného, nebo kamaráda neposlali expres do Bohnic. Takže všeho s mírou.

S láskou ke zdraví i přírodě, tým 4SLim