zbývá za 1 199 Kč


Chtěli byste podpořit své komplexní zdraví a vykročit vstříc očistě těla spojenou s redukcí hmotnosti? Jedná se o ideální kombinaci – vaše tělo odplaví vše nepotřebné a k tomu navíc upravíte svou váhu. Detoxikace těla spojená s hubnutím může přinést mnoho výhod pro naše fyzické i duševní zdraví.

HP banner 2 JARNÍ DETOX DETOX A HUBNUTI

Ve světě, kde jsme vystaveni stresu, toxickým látkám a nezdravým stravovacím návykům, je důležité najít harmonii. Projděte si s námi několik klíčových kroků, které vám pomohou správně zkombinovat očistu těla s procesem redukce váhy, abyste dosáhli trvalých a zdravých výsledků.

Odstranění toxických látek

Očista těla by měla začínat eliminací škodlivých látek a toxinů, které se hromadily v našem organismu. Nejlepší je příjem čisté vody, která pomůže odplavovat toxiny z těla. Obecně platí, že dospělý člověk by měl každý den přijmout přibližně 2 až 3 litry vody. Toto množství může být ovlivněno faktory, jako je hmotnost, věk, klimatické podmínky a zdravotní stav. U aktivních jedinců se potřeba vypité vody zvyšuje. Vhodné je také příjem vody rovnoměrně rozložit do celého dne.

Pitný režim můžete podpořit také pitím zeleného čaje, který je bohatý na antioxidanty. Antioxidanty pomáhají bojovat proti volným radikálům v těle a chrání buňky před poškozením. Zároveň je skvělým pomocníkem v redukci váhy. V naší nabídce na 4slim najdete kvalitní zelený čaj v bio kvalitě. Pokud patříte k milovníkům kávy, doporučujeme vyzkoušet naši zdravější variantu – 4slim zelenou kávu, což je káva, která nebyla pražená. Dle studií zelená káva pomáhá udržovat stabilní krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Stejně jako zelený čaj obsahuje velké množství antioxidantů.

Vyvážená strava

Pro dosažení optimální váhy je klíčové zaměřit se na vyváženou stravu. Zahrňte do jídelníčku kvalitní bílkoviny, zdravé tuky a komplexní sacharidy. Omezte příjem rafinovaných cukrů a průmyslově zpracovaných potravin, které mohou zpomalit proces očisty a redukce váhy. Zvažte také konzumaci detoxikačních potravin, jako jsou listová zelenina, bylinky a ovoce s vysokým obsahem vlákniny. Například k snídani si raději dejte lahodnou ovesnou kaši, místo palačinek s čokoládou. Na 4slim jsme pro vás připravili nabídku kvalitních ovesných vloček, kaší a krup, které obohatí váš jídelníček o vlákninu, bílkoviny, vitamíny (zejména B-vitaminy) a minerály, jako je železo, hořčík a zinek.

Pravidelný pohyb

Fyzická aktivita je klíčovým prvkem jak při očistě těla, tak při redukci váhy. Pravidelný pohyb podporuje látkovou výměnu, zvyšuje spalování kalorií a pomáhá udržovat svalovou hmotu. Světová zdravotnická organizace doporučuje pohyb minimálně 30 minut střední intenzity 5x týdně, nebo alespoň 20–25 minut pohybové aktivity vysoké intenzity 3x týdně. Pro dosažení celkových zdravotních přínosů je vhodné kombinovat různé druhy fyzické aktivity. Pokud jste dosud nesportovali, začněte postupně a najděte cvičení, které vám přinese radost a pohodu. Vzpruhu po tréninku vám může přinést například náš 4slim čekankový japan tea matcha, který dodá tělu energii stejně jako káva, zároveň je plný vlákniny a směsi antioxidantů. Matcha je považována za super potravinu, kterou jsme zkombinovali s naší jedničkou ve zdravém slazení – čekankovým originálem.

Dodržujte pravidelný spánek

Nedostatek spánku může narušit hormonální rovnováhu, což může ovlivnit váš metabolismus a chuť k jídlu. Zajistěte si dostatečný odpočinek, abyste podpořili proces očisty a udrželi energii pro cvičení. U dospělých osob by se mělo jednat alespoň o osm hodin každou noc. Ideální je uložit se k spánku okolo 10 večer (což se samozřejmě může lišit s ohledem na to, v kolik hodin ráno vstáváme). K vaší celkové regeneraci může pomoci také pravidelná konzumace vitamínu C, který je významný antioxidant a má mnoho pozitivních vlivů na naše komplexní zdraví. Na 4slim jsme pro vás vybrali kvalitní vitamín C, který je k dostání jak v kapslích, tak i jako extrakt.

Spojení očisty těla s redukcí váhy není pouze krátkodobým trendem, ale spíše cestou k celkovému zdraví a pohodě. Klíčem k úspěchu jsou postupné a udržitelné změny v životním stylu, které jsou založeny na zdravých stravovacích návycích, pravidelném cvičení a péči o své duševní blaho. Tímto způsobem můžete dosáhnout nejen žádoucí váhy, ale také celkově zlepšit kvalitu svého života.

Detoxikace organismu a těla s 4Slim