zbývá za 999 Kč


pohadkova nadilka Akcni balicek

Vyprodáno! Jak jsme plnili vaše přání a co vás čeká na Black Friday?

Naše kampaň PLNÍME VAŠE PŘÁNÍ, kterou jsme spustili 1. 11. 2023, byla naprostým hitem. Vyprodali jsme všech 10 000 akčních balíčků Čekankového originálu 1,2kg za rekordní 2 týdny!


S vaším ohromným zájmem o balíčky čelíme nečekaným výzvám. Vážíme si každé objednávky a snažíme se ji co nejdříve vyexpedovat. Bohužel kvůli vysokému počtu zásilek se nám může protáhnout doručení. Prosíme o trpělivost a pochopení. Věřte, že se vám to vyplatí. Balíčky jsou plné kvalitních produktů. Čekankové slazení je sladidlo nové generace s pouhými 5% cukru, a na našem eshopu za nejlepší cenu na trhu! Na ty nejlepší věci stojí za to si počkat. Co myslíte?


Black Friday - příležitost pro opozdilce!

Pokud jste si nestihli objednat akční balíček 2+1 zdarma, nezoufejte. Máme pro vás ještě jednu šanci na Black Friday, který bude 24. 11. 2023. Ale pozor, tato akce bude jen jednorázová a určitě poslední v tomto roce. Tak si to nenechte ujít a buďte připraveni.


Děkujeme za vaši věrnost a trpělivost.

Děkujeme vám za vaši obrovskou podporu a nadšení pro naše produkty. Jste pro nás nejlepší motivací a inspirací. Jsme rádi, že můžeme být součástí vašich zdravějších Vánoc a přispět k vaší spokojenosti.
Zůstaňte s námi, sledujte naše stránky a připravte se na úžasný Black Friday!

Pokud nechcete čekat na Black Friday, tak nezoufejte. Náš skvělý Čekankový originál 1,2kg můžete zakoupit samostatně a také ve slevě. Nákup na 4Slim, se vždy vyplatí!


S láskou ke zdraví i přírodě, Tým 4slim.cz