zbývá za 999 Kč


JE CAS SE PRIPRAVIT NA VANOCNI PECENI

Vánoce se nezadržitelně přibližují. Už jste si také všimli vánočních dekorací v obchodech? Rok od roku nás vánoční šílenství překvapuje dříve a dříve. Nenechejte se letos ničím zaskočit a připravte se dostatečně dopředu spolu s námi a našimi skvělými akcemi. Od listopadu jsme si pro Vás připravili jedinečnou akční nabídku na náš nejoblíbenější produkt – skvělý čekankový originál 1,2 kg nyní můžete objednat v akci 2+1.

Vánoční pečeně levněji a kvalitně!

Čekankový originál 2+1 zdarma se Vám bude skvěle hodit na přípravu receptů zdravého vánočního cukroví. Vytvořte si zásoby na pečení cukroví včas a ušetříte. Čekankový originál 1,2 kg v akci 2+1 je zdravé lowcarb sladilo. Čekanka pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a má pozitivní vliv na naše srdce a cévy. Hodí se tak na přípravu nepečeného cukroví, speciálního lowcarb cukroví i cukroví pro vegany. Čekankový originál 1,2 kg je skvělou alternativou zdravého slazení. Hodí se také na doslazení krémů do vánočního cukroví.

Zdravým cukrovím na vašem vánočním stole se zcela jistě blýsknete před rodinou i přáteli. Každý rád ochutná lahodné lowcarb cukroví. V listopadu máme kromě akce 2+1 pro naše zákazníky ještě další překvapení – ke každé objednávce od nás obdržíte vanilkový necukr 15g, který se hodí právě na přípravu vánočních dobrot. Jako inspiraci můžete vzít naše recepty, které jsme si pro vás připravili.

Vánoční pečení s akcí 2+1!

 HP-banner2_POHADKOVA_NADILKA_AKCE_21_BEZ_CALL_TO_ACTION_659__354.png