zbývá za 999 Kč


HP 2 banner Katjes novinka

Zdravé vánoční pečení. Vanilkový necukr změní vaše tradiční recepty.

Naši milí zákazníci,

chladná podzimní rána ohlašují příchod zimy a nezadržitelně vstupujeme do období, kdy přemýšlíme nad vánočními dárky i nad přípravou vánočního cukroví. V rámci naší snahy podpořit vaše zdravější stravovací návyky, jsme pro vás připravili nový dárek zdarma ke každé vaší objednávce. V listopadu 2023 pro vás máme Vanilkový necukr 15g. Akce platí do konce listopadu 2023, nebo do vydání zásob.


Proč vanilkový necukr?

Světelné vánoční dekorace a vůně pečeného cukroví brzy naplní naše domovy. A jelikož k tradičním českým Vánocům neodmyslitelně patří vánoční cukroví, chceme aby jste pečení pojali zdravějším způsobem. Existují zdravější alternativy k běžnému cukru, které vám umožní si pochutnat na vánočním pečivu bez výčitek.
Vanilkový necukr je tím řešením. Je ideální pro slazení a dekorování vánočního cukroví, dezertů, nebo dokonce na dochucení horkého nápoje. Díky němu můžete užít si tu nejlepší vánoční atmosféru, aniž byste se obávali nadměrného příjmu cukru.

Benefity vanilkového necukru:

  1. Zdravá alternativa: Vanilkový necukr obsahuje mnohem méně kalorií než běžný cukr a nemá žádné negativní účinky na hladinu cukru v krvi. Je to skvělá volba pro všechny, kteří chtějí snížit příjem cukru.
  2. Vánoční atmosféra: Díky jemné vůni vanilky přinese vanilkový necukr do vaší kuchyně tu pravou vánoční atmosféru. Vaše cukroví bude chutnat jako od babičky!
  3. Snadné použití: Vanilkový necukr se snadno rozpouští a může být použit při vaření, pečení, nebo na ochucení nápojů. Stačí přidat trochu vanilkového necukru místo běžného cukru a těšit se na zdravější a chutnější výsledek.

Vyzkoušejte a získejte celé balení Vanilkového necukru se slevou 10%:

Náš dáreček Vanilkový necukr 15g je malou ochutnávkou a vašim seznámením s tímto produktem a mohli tak ocenit jeho univerzálnost a chuť. A na tomto dárku najdete speciální kód, který vám poskytne 10% slevu na nákup velkého balení Vanilkového necukru 240g.

Proč velké balení?

Protože víme, že si zamilujete chuť vanilkového necukru a rádi si ho budete dopřávat i po vánočních svátcích. S velkým balením ušetříte a budete mít dostatek pro celou vánoční sezónu.

Vánoční radost a zdraví v jednom:

Věříme, že naše vánoční dárky jsou tím nejlepším způsobem, jak začít vánoční období s radostí a péčí o své zdraví. Zákazníci, kteří u nás realizují první nákup a registrují se na eshopu www.4slim.cz získají 3% slevu na první nákup!


Tip na alternativní slazení:

Prozkoumejte naši nabídku alternativních sladitel  a vyzkoušejte na vaření, pečení i do nápojů. Nejoblíbenější stálicí je však náš výrobek Čekankový Originál 1,2 kg

Přejeme vám mnoho zdaru při zdravějším pečení s našim dárečkem!

Děkujeme vám za vaši věrnost a těšíme se, že budeme součástí vašich vánočních příprav.

S láskou ke zdraví i Vánocům, Tým 4Slim

 kurkuma

 

 3