zbývá za 999 Kč


 

Čekankový topping slaný karamel - ideální parťák pro zdravější přípravu letních lahůdek.

bylinky

Čekankový topping slaný karamel není jen obyčejným toppingem. Má mnoho výhod, které ho dělají jedinečným:

  1. Vegan, bez lepku a přírodní ingredience: Čekankový topping slaný karamel je vhodný pro vegany, vegetariány a lidi s intolerancí na lepek. Neobsahuje žádné živočišné produkty ani lepek. Je vyrobený z výtažku z kořene čekanky s obsahem 95,7 %, karamelu s obsahem 2 %, přírodního karamelového aroma a himalájské soli s obsahem 0,25 %. Je to skvělá volba pro ty, kteří dbají na přírodní a speciální dietní požadavky.
  2. Nízký obsah cukru: Čekankový topping slaný karamel obsahuje pouze 6 % cukru, což je ideální pro ty, kteří se snaží snížit svůj příjem cukru. Tímto způsobem si můžete vychutnat sladké pochoutky bez vysokého glykemického indexu.
  3. Velké balení na dlouho: Čekankový topping slaný karamel je k dispozici v praktickém balení o objemu 1,2 litru. Tento rozměr je ideální pro dlouhodobé využití na různé rodinné oslavy, párty, dětské tábory a další příležitosti. Nemusíte se obávat, že byste ho rychle spotřebovali, a můžete tak mít dostatek toppingu na celou letní sezonu.

Tipy pro využití čekankového toppingu slaný karamel ve vašich letních dobrodružstvích:

  1. Letní zmrzlinové sundaes: Přidejte do mísy vanilkovou rostlinnou zmrzlinu, přelijte ji čekankovým toppingem slaný karamel a posypte ořechy nebo čerstvým ovocem. Tím si vychutnáte osvěžující letní pohárek plný chutí.
  2. Osvežující koktejly: Přidejte čekankový topping slaný karamel do svých oblíbených letních koktejlů. Vytvořte si například karamelový koktejl s kokosovým mlékem, ledem a vodkou. Přírodní karamelové aroma dodá nápoji bohatou a sladko-slano-chuťovou kombinaci.
  3. Grilované ovoce s karamelovým závojem: Vyzkoušejte grilovat ovoce, jako jsou broskve, ananas nebo banány, a poté je polit čekankovým toppingem slaný karamel. Tato kombinace teplého ovoce, slaného karamelu a himalájské soli vytvoří neodolatelnou chuťovou symfonii.
  4. Sladké snídaně s karamelovým šmrncem: Přidejte čekankový topping slaný karamel na lívance, palačinky nebo do domácího müsli. Tím získáte sladko-slano-chuťovou snídani, která vás nabije energií na celý den.
  5. Ledové kávy s karamelovým dotekem: Přidejte čekankový topping slaný karamel do svých ledových káv pro bohatou a sladko-slano-chuťovou kombinaci. Přírodní karamelové aroma spolu s himalájskou solí dodají vaší ledové kávě výjimečnou chuť.

Inspirujte se širokou nabídkou našich unikátních receptů.

Čekankový topping slaný karamel je dokonalým doplňkem pro vaše letní pochoutky. Je vegan, bez lepku, obsahuje jen 6 % cukru a je vyroben z přírodních ingrediencí. Navíc je dostupný ve velkém balení o objemu 1,2 litru, které je ideální na nejrůznější rodinné oslavy, párty, dětské tábory a další příležitosti. Použitím tohoto toppingu můžete obohatit své letní pokrmy a nápoje sladko-slano-chuťovou kombinací, která zaujme vaše chuťové pohárky i hosty. Takže neváhejte a přidejte šmrnc do svých letních pochoutek s čekankovým toppingem slaný karamel!

Čekankový sirup slaný karamel