zbývá za 999 Kč


ZELENÉ POTRAVINY ČÁST 2.

Chlorella – rychlá a účinná detoxikace

27.chlorella bio v tabletach

Chlorella - chlorela a spirulina jsou si tak podobné, co se účinků týká, že je můžeme nazvat „zelené sestry“…, ale přece jen každá má své plus…

Bio Chlorela je sladkovodní řasa, ve které je uzavřena mimořádná biologická energie. Chlorella BIO tablety se vyrábí z jednobuněčné sladkovodní řasy, která se po sklizni suší speciálním šetrným postupem a přeměňuje se na prášek, který se následně lisuje do tablet. Šetrným způsobem zpracování je zajištěno zachování hodnotných složek, jako jsou bílkoviny, vitaminy a enzymy. Má schopnosti na sebe vázat těžké kovy, které odvádí vylučovací soustavou ven z těla.

27.chlorella bio v tableta22chČím Chlorella prospívá?

Je zdrojem antioxidantů, které chrání organismus před oxidačním stresem, pomáhá udržovat organismus v dobré kondici. Chlorela obsahuje celou řadu vitaminů. Např. Vitamin B12, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k udržení normální činnosti svalů a k normální funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. Chlorela váže těžké kovy a toxiny, odstraňuje je z organismu, současně napomáhá k normálnímu trávení, funkci jater a pročištění. Přípravek obsahující chlorelu přispívá také k normální funkci střevního traktu a mikrobiální rovnováze.

Na našem eshopu najdete BIO Chlorellu té nejvyšší kvality.