zbývá za 1 199 Kč

427735171_1156548549090947_2432746565819778818_n.jpg

Vstupte do světa inspirace a solidarity, kde se setkáváme s neotřelými příběhy statečné maminky autistické holčičky. Společně jsme přispěli k podpoře a přinesení radosti do života malé Nikči.

Tyčinky_všechny_vějíř.png

Flapjack je původně tradiční britská snídaně připravená z pečených ovesných vloček, která se v posledních letech stala oblíbenou po celém světě. V dnešním uspěchaném světě skvěle slouží jako hotová, vydatná svačinka.

HP_banner_2_JARNÍ_DETOX_PROC_KDY_JAK.png

Návrat jara přináší nejen nový život v přírodě, ale také příležitost pro obnovu a očistu našeho vlastního těla. Po dlouhé zimě, kdy jsme byli často uzavření v místnostech a naše strava nebyla bohatá na ovoce a zeleninu, může naše tělo potřebovat větší péči, aby se zase dostalo do formy. Očista těla na jaře může přinést několik výhod pro naše zdraví a celkový pocit pohody.

HP_banner_2_JARNÍ_DETOX_START_DETOX_PRO_ZACATECNIKY.png

V kalendáři se nám přiblížily jarní měsíce. První sluneční paprsky všechny nabíjejí novou energií, ale vy se přesto necítíte úplně ve své kůži? Možná máte pocit, že je vaše tělo po zimě úplně zanesené a teď nastal ten pravý čas, pro jeho očistu. Očista těla vám vlije novou energii do žil a celý rok, který máme před sebou, zvládnete levou zadní. Pokud nevíte, jak s detoxikací těla na jaře začít, rádi vám pomůžeme.

HP_banner_2_JARNÍ_DETOX_DETOX_A_HUBNUTI.png

Chtěli byste podpořit své komplexní zdraví a vykročit vstříc očistě těla spojenou s redukcí hmotnosti? Jedná se o ideální kombinaci – vaše tělo odplaví vše nepotřebné a k tomu navíc upravíte svou váhu. Detoxikace těla spojená s hubnutím může přinést mnoho výhod pro naše fyzické i duševní zdraví.

zavarovani

Unavuje vás už zimní chlad, nebo vás straší virózy či nepříjemný kašel? Potřebujete se zbavit nachlazení, nebo jen toužíte po posílení vaší tělesné schránky? My pro vás máme naprosto přírodní řešení! Čaj dýchací cesty 30g od 4Slim!

A protože věříme v sílu našeho čaje a záleží nám na zdraví našich zákazníků, přibalíme vám za každou vaši únorovou objednávku promo vzorek této bylinné lahůdky zdarma!

zavarovani

Valentýn se blíží a vy už možná přemýšlíte, jak udělat radost svému partnerovi nebo partnerce. Hledáte nevšední dárek, nebo chcete připravit něco výjimečného, co bude nejen chutné, ale i zdravé? Pak jste na správném místě!

HP-banner2_blog_Valentyn_bez_cukru.png

Valentýn je celosvětově nejoblíbenější svátek všech zamilovaných. 14. únor je synonymem pro lásku, srdíčka, čokoládu, květiny i láskyplná přání. Plánujete také oslavit Valentýna se svým partnerem a přemýšlíte, jak jej potěšit? Darovat nemusíte jen nezdravé cukrovinky, které naruší váš vyvážený jídelníček. Pokud i Váš protějšek preferuje zdravý životní styl, vyberete pro něj zdravé alternativy sladkostí z naší nabídky, které mu vykouzlí úsměv na rtech.

HP-banner2_blog_Valentyn_tradice_v_jinych_zemich.png

Valentýn, svátek lásky, je příležitostí k vyjádření citů a zároveň oslavou romantiky. Existuje mnoho různých tradic, které lidé na Valentýna dodržují, aby vyjádřili svou náklonnost a lásku k partnerovi. V tomto článku si přiblížíme několik romantických Valentýnských tradic, které mohou inspirovat páry a jednotlivce k vytvoření nezapomenutelného dne plného lásky.

Tradice dle jednotlivých států

Různé kultury a státy na světě mají různé způsoby, jak oslavovat Valentýna a vyjadřovat lásku. Některé tradice jsou globální a sdílené napříč hranicemi, zatímco jiné jsou pro určité oblasti specifické.

HP-banner2_blog_Valentyn_cokolada.png

Nejromantičtější den v roce se opět přiblížil – Valentýn. Nejčastějším dárkem, kterým se naše blízké snažíme potěšit, je již dlouho čokoláda. Vhodně vybranou čokoládou dokážeme své lásce ukázat, jak moc nám na ní záleží. Valentýn a čokoláda jdou ruku v ruce, a pokud si přejete překvapit svou milovanou osobu něčím výjimečným, nyní je ten pravý čas věnovat pozornost čokoládě vyšší kvality.