zbývá za 999 Kč

zavarovani

Nejspíš také vy toužíte po zdravém životním stylu, plném energie a vitality. Možná v těchto končinách zvládáte hravě každou překážku a dobýváte jeden vytýčený cíl za druhým. Ale třeba patříte mezi ty, kterým chybí odhodlání, nebo jen je obtížné vystoupit z komfortní zóny a prostě vyrazit! Ať už patříte do jakékoliv skupiny, jsme tady, abychom vám pomohli nejen omezit příjem cukru, ale také vás inspirovali a edukovali k aktivnějšímu životnímu stylu.

zavarovani

Inspirace pro zdravý životní styl - BIO produkty 4slim. Ve 4slim věříme v sílu přírody. Jak řekl Mahatma Gándhí, "Buďte změnou, kterou chcete vidět ve světě." A pro život plný zdraví a radosti začněte tím, co dáváme svému tělu. Naše 4slim BIO produkty vám pomohou dosáhnout tohoto cíle.

zavarovani

Připravte se na výlet do světa kurkumové magie, kde vás čeká spousta fascinujících příběhů o původu, historii a hlavně o úžasných benefitech této rostliny. A co je nejlepší, prozradíme vám, jak využít kurkumu ve vaší kuchyni, kosmetické rutině a dokonce i v nápojích. Takže si připravte vaše chuťové pohárky a jdeme na to!

zavarovani

S radostí a hrdostí oznamujeme, že jsme se stali Významným partnerem projektu "Anděl mezi zdravotníky 2023". Tato událost oslavuje hrdinství a práci zdravotnických pracovníků z celé České republiky. Jsme nadšeni, že 4slim bylo součástí tohoto úžasného projektu.

zavarovani

Představme si jednu z nejslavnějších a nejchutnějších pochoutek na světě - čokoládu. Bez ohledu na roční období je čokoláda vždy aktuálním tématem.  V tomto článku se nebudeme zabývat jen našimi čokoládovými produkty, ale také vám představíme zajímavosti, tipy a tajemství kolem této nádherné pochoutky.

zavarovani

Skočte si pro svou dávku super slev! Nevěšte hlavu, že je léto na spadnutí. My pro vás máme žhavé skvosty se slevou až 37%, které vám dodají energii třeba až do vánoc.

zavarovani

Připravili jsme AKČNÍ nabídku zdravého mlsání, která ulevíme vaší peněžence a vaši školáci vstoupí do nového roku s větší chutí! Naše produkty jsou jako tajný recept na lepší svačinu – jsou zdravější a chutnější.

zavarovani

Vstupte do naší kulinářské laboratoře, kde chuť a zdravou sílu letních plodů uchováme pro chladné zimní dny v podobě marmelád a kompotů, a to bez použití klasického cukru.

Inspirujte se rozmanitostí přírody a ozvláštněte vaši marmeládu chia semínky, nebo květy sedmikrásek, barevně oživte přírodním lyofizovaným ovocným práškem, nebo vytuňte většími kousky lyofizovaného ovoce. Vaše zavařeniny budou nejen chutné a zdravé, ale také skutečnými vizuálními lahůdkami. Buďte kreativní tvůrci svého zdraví!

zavarovani

Za každou objednávku v srpnu a září přidáme do vašeho balíčku speciální dárek!

Galatinebonbóny - tradice, chuť, zdraví a italská kvaita v jednom

Podělíme se s vámi o příběh mléčných bonbónů GALATINE, o tom jak se rozdávaly dětem v poválečné době, a staly se tak symbolem naděje pro celý svět. Nyní jako výhradní distributor pro Českou Republiku, přinášíme značku Galatine také do České Republiky, aby přinesly i do vašich životů úžasnou mléčnou chuť s kouskem magie, zdraví a štěstí!