zbývá za 999 Kč

HP_banner_2_prevence_diabetu_u_deti.png

Každý rodič jistě potvrdí, že děti jsou to nejcennější, co ve svém životě má. Proto pro své ratolesti chceme vždy jen to nejlepší. Slyšeli jste o tom, že diabetes se stává stále častějším zdravotním problémem i u dětí? Prevence tohoto onemocnění začíná u základu - u stravy. Správně zvolená strava může hrát klíčovou roli v tom, jak se vyvíjí a rostou naše děti.

HP_banner_2_prevence_diabetu_zdrava_strava.png

Diabetes mellitus, častěji známý jako cukrovka, je chronické onemocnění, které ovlivňuje způsob, jakým tělo zpracovává glukózu, což je hlavní zdroj energie. Tento stav vzniká buď proto, že tělo nedokáže produkovat dostatek inzulínu, hormonu odpovědného za přeměnu cukru na energii, nebo proto, že buňky nejsou schopny adekvátně reagovat na inzulín. S epidemií obezity a nezdravého životního stylu se prevalence diabetu v populaci zvyšuje, což vede k závažným zdravotním komplikacím.

HP_banner_2_umela_a_prirodni_sladidla_vhodna_pro_diabetiky.png

Není nic důležitějšího než péče o naše zdraví, zejména pokud bojujeme s onemocněním jako je diabetes, nebo se mu snažíme předejít. Pro mnoho lidí s touto diagnózou je řízení příjmu cukru zásadní pro udržení stabilní hladiny glukózy v krvi. V tomto článku se společně podíváme na umělá sladidla a porovnáme je s přírodními alternativami, které mohou být pro diabetiky vhodnější. Přírodní sladila jsou skvělou volbou pro všechny, kteří dbají na zdravý životní styl a vyvážený jídelníček.

HP_banner_1_PROTEINY_NA_VARENI2.png

Proteiny, nazývané také bílkoviny, jsou nezbytnou součástí vyvážené stravy a mají klíčovou roli při budování svalů a udržování zdravého těla. V nabídce www.4slim.cz najdete široký sortiment čirých proteinů bez příchutě jako jsou mandlový BIO, rýžový, sójový a whey protein čistý. Tyto produkty nejenže nabízejí vynikající rozpustnost a nutriční hodnoty, ale také jsou vhodné pro různé potřeby stravování a přípravu pokrmů. Neochucené proteiny nemají žádnou příchuť, která by ovlivnovala vaše výsledné jídlo. Máte tak možnost připravit množství chuťových variací dle vašich preferencí, jak pro vačení, tak i pečení nejrůznějších proteinových delikates a nápojů.

HP_banner_2_PAMPELISKOVY_MED_JARNÍ_SILA_Z_PRIRODY_KOKOSOVY_CUKR_BIO_4SLIM.png

Pampelišky jsou nejen žlutými posly jara, které vaši zahradu i louku promění ve slunnou ódu na jarní pohodu. Ale víte, že pampelišky jsou nejen krásné na pohled, ale také prospěšné pro vaše zdraví? V tomto článku se podíváme na různé způsoby, jak můžete využít pampelišky v kuchyni, kosmetice a nezapomeneme ani na lidové zvyky a obyčeje.

HP_banner_2_VELIKONOCE_HODY_HODY_DOPROVODY_s_logem4Slim_SHORT659x354_ok_1.png

Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný! Nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý…  Velikonoční pondělí a Apríl připadnou na stejný den - 1. dubna 2024! To není aprílový žertík, ale dvojnásobný důvod, proč tento den náležitě oslavit! Ať už se chystáte na tradiční “pomlázku”, kdy muži vyšlehají své ženy, ideálně vlastnoručně upletenou vrbovou pomlázkou, nebo si budete jen užívat rodinnou pohodu, s našimi produkty budete mít na stole i pro koledníky jen to nejlepší.

HP_banner_2_april_659x354_ok.png

První dubnový den, známý jako Apríl, je spojen s tradičními žertíky, legracemi a nečekanými vtipy. I když přesný původ tohoto zvyku není úplně jasný, jedná se o jeden z nejoblíbenějších svátků v mnoha koutech světa. Apríl je příležitostí k tomu, aby se lidé pobavili a vytvořili si společně nezapomenutelné zážitky. Inspirujte se 10 nezapomenutelnými aprílovými žerty, kterými můžete pobavit svého partnera nebo kamarády a vytvořit se tak skvělé společné vzpomínky.

HP_banner_2_HISTORIE_A_SYMBOLIKA_VELIKONOCNOHO_PECIVA_659x354_ok.png

Velikonoce jsou nezaměnitelným časem radosti, naděje a společného sdílení. Jedním z neoddělitelných prvků této sváteční atmosféry je bohatá tradiční tabule plná lahodných pokrmů, mezi nimiž pečivo hraje klíčovou roli. Ponořte se s námi do historie a symboliky velikonočního pečiva.

HP_banner_2_velikonocni_pecivo_bez_cukru659x354_ok.png

Jaro se nezadržitelně blíží a přicházející Velikonoce s sebou přináší opět příslib nového začátku. Stejně jako se probouzí po zimě příroda, tak i nám jaro dodává novou energii do žil. Užijte si Velikonoce – svátky jara podle svého gusta a to včetně velikonočních dobrot. Mnohé velikonoční recepty však již dnes neodpovídají zásadám zdravého životního stylu. Co kdybychom obnovili tradici pečení s novým zdravějším přístupem?

HP_banner_2_PERLY_STESTI_4_659x354_ok.png

Věděli jste, že 20. března je Mezinárodní den štěstí? Štěstí je jako perla na dně moře - vzácná a těžko dosažitelná. Naštěstí pro Vás máme mnoho skvělých akcí, které Vás potěší a zároveň ušetří nějakou tu korunu. Nezůstávejte jen na hladině - ponořte se do naší nabídky a ulovte si ten kousek štěstí, který vám dodá radost a pohodu.